Olej na kartonu, 35x25 cm, signováno vlevo dole Kotvald 35, rám, zaskleno. 1898, Vyškov na Hané Studoval doma i v zahraničí (Paříž, Itálie, Jugoslávie). Vystavoval hojně na našem území.