Ferdinand  Kamba - Zátiší s pomeranči

Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole Kamba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 89 cm

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

91427. Zátiší s pomeranči
Dražba ukončena:29.03.2023 21:03:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč