Ferdinand  Kamba - Zátiší s jablky

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole F. Kamba. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Rám poškozen.

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

71539. Zátiší s jablky
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:40:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 300 Kč