Ferdinand  Kamba - Zátiší s jablky

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole F. Kamba. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Rám poškozen.

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

71539. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:26.01.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč