Ferdinand  Kamba - Zátiší

Olej na kartonu. 41x51 cm. Signováno vlevo dole F.Kamba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

303362. Zátiší
Dražba ukončena:25.01.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 22.01.2020 8:11:58 1039
800 Kč 19.01.2020 7:38:37 831