Ferdinand  Kamba - Pražský hrad

Olej na plátně. 70x115 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

305003. Pražský hrad
Dražba ukončena:31.05.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč