Ferdinand  Kamba - Muž s dýmkou

Olej na plátně, 80x64 cm. Signováno vpravo dole F. Kamba 45. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

47394. Muž s dýmkou
Dražba ukončena:30.07.2020 19:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (30.07.2020 18:55:44) 6147
500 Kč 30.07.2020 12:27:38 1252