Ferdinand  Kamba - Kytice ve váze

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole F. Kamba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

71642. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.01.2022 22:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč