Ferdinand  Kamba - Kytice ve džbánku

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole F. Kamba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

57465. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:01.04.2021 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč