Felix Slováček - Naděje

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo nahoře Felix Slováček. Nerámováno.

Obraz nese název "Naděje" a zobrazuje čtyři modré balvany poskládané vedle sebe. Tyto balvany symbolizují sílu, stabilitu a odhodlání překonávat překážky. Různé odstíny modré představují různé aspekty naděje – od klidu a míru po hloubku a nekonečnost.

vydraženo certifikát
Felix Slováček
117896. Naděje
Dražba ukončena:19.06.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč

5 000 Kč 17.06.2024 10:24:19 12134