Felix A. Klampfer - Brouk a víla

Nejdelší strana: 28 cm

Lept, 9x6 cm . Signováno vpravo dole tužkou Felix A. Klampfer. Monogramováno vlevo dole v tisku A. K. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1894 – 1992
Rakouský malíř.

Felix A. Klampfer
78615. Brouk a víla
Dražba ukončena:29.05.2022 20:21:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.05.2022 20:18:25 9364
500 Kč 21.05.2022 18:30:03 7055