Nejdelší strana: 28 cm
Lept, 9x6 cm . Signováno vpravo dole tužkou Felix A. Klampfer. Monogramováno vlevo dole v tisku A. K. Rám, sklo. Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1894 – 1992 Rakouský malíř.