Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Felicitas. Rámováno.
Nejdelší strana: 72 cm
o autorovi: 1917 – 1978 Malířka, ilustrátorka. Studovala AVU v Praze u W. Nowaka.