Feilhauer - Drůbež za domem

Olej na plátně, 54x67 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Plátno řidší, na malém místě protržené, zašpiněné. Rám poškozený a přetřený.

1469. Drůbež za domem
Dražba ukončena:24.09.2014 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.09.2014 19:51:33 436