Fedor Biringer (Rusko 1870-1933) - Na saních

Kombinovaná technika, 17x36 cm. Signováno vpravo dole azbukou Fedor Beringer, datováno 1919. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Fedor Biringer (Rusko 1870-1933)
31077. Na saních
Dražba ukončena:24.04.2019 22:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč