F.Delpech, L.Wolf, H.Bellanger, A.W.Kuffner, Lefevre - Napoleon Bonaparte - sbírka 6 grafických listů

Různé grafické techniky, od 27x20 cm do 9x6 cm. 19.stol. Dobové rámečky. 4x rám, pasparta, sklo. 2x rám,sklo.

Pozn.: Papír a rámy mírně poškozeny.

F.Delpech, L.Wolf, H.Bellanger, A.W.Kuffner, Lefevre
44409. Napoleon Bonaparte - sbírka 6 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2020 19:57:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč