Neznámý autor - Fauvistická krajina

Olej na kartonu, 69x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 76 cm

Neznámý autor
116155. Fauvistická krajina
Dražba ukončena:19.05.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč
Chcete prodat podobný obraz?