F. V. Foit - Alois Jirásek

Bronz, celkový rozměr 49x37 cm. Značeno F.V. Foit.

Pozn.: Mírně poškozeno.

307451. Alois Jirásek
Dražba ukončena:30.01.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč