B. Šourek

301273. Stavění panáků

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole F. Šourek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 06.10.2019 20:24:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 06.10.2019 20:19:39 4924