F. Soukup

66373. V hlubokém lese

popis: Olej na kartonu, 18x21 cm. Signováno vlevo dole F. Soukup. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen