F. Soukup - V hlubokém lese

Olej na kartonu, 18x21 cm. Signováno vlevo dole F. Soukup. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

66373. V hlubokém lese
Dražba ukončena:26.09.2021 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.09.2021 18:37:20 7902