F. Langer

69645. Zátiší s ovocem

popis: Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vlevo dole F. Langer 30. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:19:46

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč