F. Langer - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vlevo dole F. Langer 30. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

F. Langer
69645. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.11.2021 20:19:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč