F. Kubíček - Břízky u cesty

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x26 cm. Signováno vpravo dole F. Kubíček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně zlvněn.

305321. Břízky u cesty
Dražba ukončena:22.06.2020 20:11:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 22.06.2020 20:06:05 4450
500 Kč 20.06.2020 20:32:31 6965