F. Kon - Kráska a mouřenín

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole F. Kon 1936. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 86 cm

106937. Kráska a mouřenín
Dražba ukončena:13.12.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč