F. Holoubek - Květinový keř u břehu jezírka

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole F. Holoubek 1915. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 117 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
99504. Květinový keř u břehu jezírka
Dražba ukončena:23.07.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč