Hanuš F. Hérink - Z Českomoravské vysočiny

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole Herink, rám, zaskleno.

1889, Smečno - 1958

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

5732. Z Českomoravské vysočiny
Dražba ukončena:29.09.2016 22:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč