Hanuš F. Hérink - Ve žních

Olej na kartonu, 36x43 cm, signováno vlevo dole Herink 45, rám.

1889, Smečno - 1958

2922. Ve žních
Dražba ukončena:01.10.2015 20:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč