Hanuš F. Hérink - Podzimní odpoledne

Olej na dřevě, 50x70 cm, signováno vlevo dole Hérink 1923, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

7057. Podzimní odpoledne
Dražba ukončena:25.01.2017 22:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč