F. Hamouz - Pohled z Petřína

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole F. Hamouz 1956. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

79654. Pohled z Petřína
Dražba ukončena:12.06.2022 20:31:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč