Olej na překližce, 27x23 cm. Signováno vlevo dole F. Fiala. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 38 cm