Olej na kartonu, 28x43 cm. Signováno vpravo dole F. E. Prokeš. Rámováno.
Nejdelší strana: 47 cm
o autorovi: 1890 -?
Malíř. Soukromě studoval u J. Ullmanna a A. Kalvody v Praze a v Mnichově u prof. Knirra. Zabýval se převážně krajinomalbou.