F. Arnholt - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 74x100 cm, signováno vpravo dole F. Arnholt, rám.

Pozn.: Rám přetřen. Rám místy poškozen.

2279. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.05.2015 20:28:45
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč