E. Z. Zbraslavský - Samota - Počátky v Českomoravské vysočině

Olej na kartonu, 32x38 cm. Signováno vpravo dole E. Z. Zbraslavský 36. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narozen ve Žďáru nad Sázavou roku 1906. Studoval v Berlíně UMPRUM a AVU. Měl několik souborných výstav v Čechách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 300 Kč.

305969. Samota - Počátky v Českomoravské vysočině
Dražba ukončena:29.08.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč