E. Z. Zbraslavský - Vrtbovská zahrada

Kolorovaná kresba, 42x67 cm, signováno vpravo dole E.Z. Zbraslavský 32, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta zašpiněna. Rám poškozen.

2902. Vrtbovská zahrada
Dražba ukončena:01.10.2015 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč