Neznámý autor - Exkluzivní sbírka vojenských a legionářských fotografií, dokumentů, tiskovin, pohlednic a dopisů

Korespondence vojáků, mezi nimi italského generála Enrico Gambiho se strážmistrem Antonínem Vildem, korespondence generála Stanislava Čečka (datováno ve Vladivostoku roku 1919 a 1920. Dopis generálporučíka Radoly Gajdy (s vlastnoručním podpisem) veliteli Čsl. vojsk Dálného Východu generálu Čečkovi. Sborník vzpomínek na generála Andreu Grazianiho. Dále cca 150 fotografií z 1. světové války a z 1. republiky, velká většina s vojenskou tématikou (generálové Syrový, Eliáš, rumunský korunní princ Carol, členové výboru Kruhu Starodružiníků, generál Čeček, generál Fajfr, T. G. Masaryk, Edvard Beneš, legionáři, čs. vojáci, italští vojáci, maršál Petain, ministr Udržel, generál Podhájský, generál Fanche a mnoho dalších).

Pozn.: Mírně poškozeno.

Neznámý autor
84274. Exkluzivní sbírka vojenských a legionářských fotografií, dokumentů, tiskovin, pohlednic a dopisů
Dražba ukončena:12.10.2022 21:24:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč