evropský malíř přelomu 19. a 20. stol.

305674. Most v horách

popis: Olej na dřevě, 39x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.07.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč