evropský malíř přelomu 17. a 18. století - Šlechtična

Olej na plátně, 72x57 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Restaurováno.

Nejdelší strana: 90 cm

evropský malíř přelomu 17. a 18. století
101330. Šlechtična
Dražba ukončena:27.09.2023 20:35:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč