evropský malíř 20. stol.

17404. Dáma s rukávníčkem

popis: Olej na plátně fixovaném na sololitu, 61x50 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 29.03.2018 18:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 15.03.2018 21:53:44 687