evropský malíř 2. pol. 20. stol. - Loď na pobřeží

Olej na překližce, 25x36 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

evropský malíř 2. pol. 20. stol.
22875. Loď na pobřeží
Dražba ukončena:27.09.2018 23:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč