evropský malíř 2. pol. 18. stol. - Dívka s pírkem

Olej na plátně, 42x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

evropský malíř 2. pol. 18. stol.
115471. Dívka s pírkem
Dražba ukončena:29.05.2024 20:26:34
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč