evropský malíř 19. stol. - Temple of Hope

Olej na dřevě, 38x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

evropský malíř 19. stol.
154149. Temple of Hope
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč