Olej na plátně, 40x59 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Rentoilováno.
Předkládaný obraz, který pochází od evropského malíře 18. století, je zástupcem v dané době velmi oblíbeného žánrového zátiší. Výjev představuje loveckou kořist položenou na masivní stůl. Obrazu vládne příznačně tmavý kolorit, který ještě umocňuje punc starého umění. Na výjevu tak vystupují zejména červené barvy bezvládných ptačích těl a není vyloučeno, že toto specifické řešení obrazu mohlo být původně spojeno s evokací významových odstínů, které lze na barokních dílech daného zařazení zpravidla nalézt. Tato malba nezanedbatelných kvalit každopádně velmi dobře reprezentuje typ barokního zátiší s námětem úlovku a lze jí kromě nemalé výtvarné přisoudit i značnou umělecko-historickou hodnotu.