evropský malíř 1. pol. 20. stol.

308631. Z jihu

popis: Olej na kartonu, 14x11 cm. Nesignováno. Rám, pasparta.

dražba ukončena: 14.05.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.05.2021 13:50:39 754