evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Přístav

Olej na kartonu, 35x50 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
15796. Přístav
Dražba ukončena:25.01.2018 21:30:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč