evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Dívka a stařec

Lept, 31x22 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
10140. Dívka a stařec
Dražba ukončena:27.04.2017 19:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.04.2017 21:13:03 238