evropský malíř 1. pol. 20. stol.

65428. Vlčí smečka

popis: Olej na kartonu, 16x21 cm. Nesignováno. Rámováno.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:30:57

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (19.09.2021 20:25:57) 7283