evropský malíř  1. pol. 20. stol. - Pocestný

Olej na plátně, 70x100 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba v místě poškozena.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
22675. Pocestný
Dražba ukončena:27.09.2018 19:45:12
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 900 Kč