Evropa - Modlitba

Měď, dřevo 26x18 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Evropa
308253. Modlitba
Dražba ukončena:11.04.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo