Evropa

308253. Modlitba

popis: Měď, dřevo 26x18 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

dražba ukončena: 11.04.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo