Evropa, začátek 20. stol. - Dámská hůlka s florálním motivem

Nejdelší strana: 85 cm

Materiál kov, porcelán, dřevo. Délka 85 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa, začátek 20. stol.
123175. Dámská hůlka s florálním motivem
Dražba ukončena:08.09.2024 20:45:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč