Evropa přelom 19. a 20. stol. - Vycházková hůl

Nejdelší strana: 91 cm

Materiál bambus, mosaz. Délka 91 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
124093. Vycházková hůl
Zbývá:3 dnů, 6 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč