Barvotisky a fotografie, od 13x8 cm do 28x20 cm, Některé signovány v tisku, 4x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.
Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 47 cm