Evropa přelom 19. a 20. stol. - Konvolut 11 madel na špacírky a hole

Nejdelší strana: 26 cm

Materiál alpaka, kov. Délka nejdelšího madla 26 cm. Zdobeny jsou florálními, geometrickými a živočišnými náměty a jedním aktem.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
123967. Konvolut 11 madel na špacírky a hole
Dražba ukončena:15.09.2024 20:30:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč