Evropa přelom 19. a 20. stol. - Hůl se skrytým ostřím

Nejdelší strana: 94 cm

Materiál dřevo, kov. Délka 94 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
124179. Hůl se skrytým ostřím
Zbývá:2 dnů, 22 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:49:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč